KASUTAJA KOGEMUSED

Timmu
Päris hariva kogemuse saime kuldse retriiveriga, kellele  Bemer-veresooneteraapia tegemise põhjuseks oli esiosa lohmakas liikumine. Jõudsime teha mõne üksiku korra matil ja lokaalselt. 
Üllatuseks sain omanikult telefonikõne, mille alusel selgus, et koer, kellel oli probleeme ka kuulmisega (koer oli peaaegu kurt), oli kõrvakuulmine tunduvalt paranenud. Koera liikumist üksikud teraapiakorrad ei muutnud. 
See on hea näide selle kohta, et teraapia mõjub individuaalselt ja toimib drinevatele organitele terves kehas.


Adam
See 16-aastane ruun on juba aastaid kannatanud kukla piirkonnas asuva paksendi pärast. Pärast korduvaid operatsioone oli arstide otsus, et Adamit ei saa enam lõigata. Tema sümptomite põhjus jäi ebaselgeks ka lõikuste järel ning korduvad antibiootikumikuurid pole toonud leevendust. 
Esmasel kohtumisel hoidis Adam pead viltu ja vältis kukla paksendi võimalikku puudutamist. Omanik kinnitas, et hobune käitub nõnda valu pärast.
Kui Bemer-veresooneteraapia seansist oli möödas paar päeva, muutus sirgete servadega, umbes 30 cm laiune ja 5 cm kõrgune platoole sarnanev kuklakõrgend hiiglaslikuks mädapaiseks. Servad tasandusid ja paise tipust leidis mäda oma loomuliku tee välja. Hetkel ei hoia Adam enam pead viltu ja lubab kukalt katsuda.


Adam. Mäda väljumine


Enamikel patsientidest on:
lihased teraapia järel palju lõdvemad.

Lihasmõõtmisega olen hinnanud patsientidel positiivseid lihasomaduste muutusi ALATES ÜHEKORDSEST KASUTAMISEST ja progresseeruvalt korduval kasutamisel.

Toimuvad positiivsed muutused kogu kehas. Minu töö tulemus on palju efektiivsem.
Säästame aega.

Loom liigub elastsemalt ja taastub kiiremini pingutuse järel.


Tänane praktiline kogemus ütleb et sellist töövahendit pole mul varem olnud.
Terve mõistus käsib seda edasi kasutada.


Ühine positiivsete kogemustega. Eelista parimat, mida siin maal saab.

jätkub...
Kasutan kõiki oma oskusi loomade aitamisel.
Akupunktuur hobusele